Wydawca treści Wydawca treści

Edukacja on-line

Edukacja on-line

Ostatnie półtora roku uniemożliwiło dzieciom i młodzieży tradycyjnych wycieczek i zajęć na leśnych ścieżkach oraz salach edukacyjnych nadleśnictw. Spotkania z leśnikami to jedne z ulubionych lekcji wszystkich dzieci. Dlatego wychodząc naprzeciw, leśnicy zajmujący się edukacją przygotowali ponad 26 zdalnych lekcji dla przedszkolaków i młodzieży.  

Dopóki panować będzie reżim sanitarny każde nadleśnictwo RDLP w Krośnie chętnie przeprowadzi ciekawe zajęcia przyrodnicze za pośrednictwem internetu. Lista tematów zajęć wraz z edukatorami leśnymi jest dostępna w załączniku.

Nie zawsze możemy spotkać się w prawdziwym lesie czy sali edukacyjnej, zawsze jednak można się umówić na lekcje on-line z najprawdziwszym leśnym edukatorem, do czego serdecznie zachęcamy.

Materiały do pobrania


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Informacja o prowadzonych pracach przy wariancie I ścieżki przyrodniczej "Dolina Hołubli"

Informacja o prowadzonych pracach przy wariancie I ścieżki przyrodniczej "Dolina Hołubli"

Ważne dla turystów!!!

W związku z prowadzonymi pracami w wydzieleniu 93c i 94c w Leśnictwie Wapowce, przez które przebiega fragment ścieżki przyrodniczej "Dolina Hołubli", wariant I ścieżki będzie niedostępny ze względów bezpieczeństwa w dniach 24.01 - 20.02.2022. Odcinek jest oznaczony w terenie tablicami zakazującymi wstępu. Prosimy o respektowanie zakazu.